Записатись
на прийом

Вітаємо Вас на нашому сайті

Клініка Happy Clinic створена командою лікарів-стоматологів різних спеціальностей, які мають багаторічний досвід, люблять свою роботу та пацієнтів. Кожного дня ми намагаємося вдосконалювати свої професійні навики навчаючись, відвідуючи курси та семінари, щоб мати змогу запропонувати Вам найякісніше лікування за найсучаснішими технологіями.

Ми пропонуємо Вам усі види стоматологічного лікування для дорослих та дітей, від гігієни порожнини рота до хірургічної операції та імплантації зубів.

Запишіться на консультацію і ми проведемо детальний огляд та складемо план лікування, який буде найкращим саме для Вас! Навчимо вас як правильно доглядати за зубами та яснами і з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Також в нашій клініці працює кабінет косметології та естетичної медицини, де Ви маєте змогу скористатись такими видами послуг як: догляд за шкірою обличчя та голови, різні види пілінгів, апаратна косметологія, мезотерапія, біоревіталізація, інʼєкції ботокса, плазмоліфтинг, контурна пластика та інше.

Всі процедури здійснюються за допомогою відомих та якісних препаратів та косметичних засобів.

Ми переконані, що нічого так не надає впевненості у собі та нічого так не прикрашає людину як гарна посмішка та сяюча шкіра. Так що завітайте до нас і ми з радістю Вам у цьому допоможемо.

Записатись на прийом