Записатись
на прийом

Мікроскоп

Мікроскоп - Happy Clinic

Стоматологічний мікроскоп – це нова якість у світовій стоматології, про який повинен знати кожен, хто дбайливо ставиться до свого здоров’я.

Один із засновників стоматологічної мікроскопії Гаррі Кір сказав: «Ви можете вилікувати тільки те, що можете побачити». Це видатна фраза точно відображає важливість появи мікроскопа в стоматології.

Ретельне обстеження є основою діагностичного процесу, створення і реалізації плану лікування. Саме операційний мікроскоп являє собою прекрасний інструмент діагностики, який дозволяє виявити ураження, невидимі неозброєним оком, він дозволяє лікарю працювати в техніці мінімальної інвазії – тобто максимально щадяще по відношенню до здорових тканин зуба: «Мінімальна обробка під максимальним збільшенням».

Використання оптики дозволяє провести адгезивную фіксацію з великою точністю. Можливість ретельного обстеження кордонів препарування важлива для всіх реставраційних процедур, перевірка і їх корекція під контролем мікроскопа дозволяють підвищити їх точність, якість і в підсумку, термін придатності.

Мікроскоп необхідний для лікування складних кореневих каналів. Тільки уявіть: діаметр каналу зуба вимірюється в мікронах, а це тисячні частки міліметра, канали зуба мають складну анатомічну будову і неозброєним оком, без спеціальної оптики, розглянути входи в них, пройти, обробити і якісно запломбувати нелегко, а часом і неможливо. Чи не виявлені кореневі канали залишаються необробленими і незапломбірованнимі, що веде до підтримання вогнища інфекції і передчасної втрати зуба. Мікроскоп допомагає лікареві виявити входи в канали, якісно очистити і ретельно загерметизувати, що дозволяє зберегти зуб на довгі роки.

Мікроскоп незамінний при повторному ендодонтичному лікуванні зубів, коли справа стосується розпломбування каналів. З його допомогою лікар-ендодонт видаляє неспроможний пломбувальний матеріал, старі штифти і виявлені фрагменти стоматологічних файлів, зламаних і залишених в процесі попереднього лікування, максимально зберігаючи здорові тканини кореня.

Використання мікроскопа дозволяє на початковому етапі виявити перфорації, тріщини, при яких зуб далі лікувати не має сенсу. Це виключає проведення свідомо неефективних процедур і марні витрати пацієнтів.

Лікування зубів під мікроскопом більш тривале, ніж традиційне лікування, так як при використанні сучасних технологій лікар має можливість побачити і обробити більше каналів, ретельніше провести постановку і ревізію реставрацій. Такі відповідальні процедури можуть бути виконані тільки високопрофесійними фахівцями в області ендодонтії.

Використання мікроскопа сьогодні є невід’ємним фактором на шляху відповідності світовим стандартам якості в сучасній стоматології.

Записатись на прийом